Jak mogę zapłacić za kurs?

Za pośrednictwem kart płatniczych.

Stripe obsługuje ponad 135 walut i oferuje ujednolicone API dla kart, portfeli, obciążeń bankowych i nie tylko. Platforma Stripe spełnia najwyższe standardy certyfikacji, aby pomóc zmniejszyć obciążenia i zapewnić bezpieczeństwo płatności.

Za pośrednictwem Paypal

W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Przelewem ze swojego banku

Jeżeli nie chcesz korzystać ze wskazanych poniżej form płatności możesz nabyć każde szkolenie dokonując zwykłego przelewu bankowego online. Wystarczy dokonać przelewu  kwoty wskazanej na karcie danego szkolenia na nr konta:

mBank -   37 1140 2004 0000 3502 7864 9606

UWAGA: w tytule przelewu proszę podać  [NAZWA KURSU ]  -  [ADRES e-mail ] na który mamy uruchomić Twój osobisty panel szkolenia po zaksięgowaniu wpłaty.

Dla pewności ,,,,, po wykonaniu przelewu napisz do Nas na adres info@akademiawywiadu.pl przesyłając potwierdzenie przelewu. 

Twój kurs zostanie uruchomiony niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty a Ty otrzymasz wiadomość z informacją.

Poprzez wpłatę na poczcie

mBank - 37 1140 2004 0000 3502 7864 9606

UWAGA: w tytule przelewu proszę podać [NAZWA KURSU ] - [ADRES e-mail ] na który mamy uruchomić Twój osobisty panel szkolenia po zaksięgowaniu wpłaty. Dla pewności ,,,,, po wykonaniu przelewu napisz do Nas na adres info@akademiawywiadu.pl przesyłając potwierdzenie przelewu.