Dla kogo jest ten kurs?

W Polsce aktualnie jest około 17 tyś biegłych sądowych z różnych dziedzin i nadal jest ogromne zapotrzebowanie na kolejnych.

Lawinowo rośnie zapotrzebowanie na biegłych z zakresu Informatyki Sądowej i Śledczej. 

Kurs powstał jako odpowiedź na szereg zapytań przyszłych adeptów zawodu, które otrzymuję od Państwa. Zadajecie mi często pytanie: "Jak zostać biegłym sądowym" Zamiast za każdym razem odpisywać postanowiłem opracować takie najważniejsze kompendium wiedzy w tym zakresie w formie kursu online. Mając 16 lat pracy jako biegły (rozpoczynam 4 kadencję) postanowiłem podzielić się z Tobą zgromadzonym doświadczeniem w tym zakresie abyś i Ty mógł szybko dojść do tego miejsca.

Jeśli Ty dziś, posiadasz ponadprzeciętną wiedzę w określonej dziedzinie to rozważ czy nie warto rozpocząć karierę biegłego sądowego w tym zakresie. 

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeśli posiadasz doświadczenie i wiedzę w danej dziedzinie oraz chęć do dalszego dokształcania to zostań biegłym sądowym.

 • dla Informatyków wielu subdziedzin

 • dla specjalistów mediów społecznościowych

 • dla programistów i ekspertów baz danych

 • dla każdego, kto posiada ponadprzeciętną wiedzę

Zawartość kursu

Rozwiń i sprawdź tematy:

  1. Tytułem wstępu dla kogo jest ten kurs

  2. Jak najlepiej skorzystać z kursu?

  1. Kim jest biegły sądowy?

  2. Podstawowe akty prawne

  3. Jak Zostać Biegłym Sądowym? Procedura i dokumenty.

  4. Odpowiedzialność karna biegłego sądowego

  5. Odpowiedzialność cywilna biegłego

  1. Bezpieczeństwo pracy biegłego sądowego

  2. Bezpieczeństwo fizyczne biegłego

  1. Podstawa prawna do zasięgnięcia opinii biegłego

  2. Budowa opinii sądowej i jej wzór

  1. Metodologia pracy biegłego sądowego

  2. Dokumentowanie pracy biegłego - wzory dokumentów

  1. Udział w czynnościach i asysta biegłego

  2. Opinia uzupełniająca, kiedy ma sens?

  3. Opinia ustna i przesłuchanie biegłego sądowego

Szczegóły kursu

 • 390,00 zł
 • 18 lekcji
 • 3 godziny treści wideo

Co otrzymasz w ramach kursu?

W ramach kursu otrzymasz szczegółową wiedzę (krok po kroku) w jaki sposób uzyskać wpis na listę biegłych w swojej dziedzinie a wszczególności:

 • Otrzymasz kompletną prezentację przepisów dot. pracy biegłych sądowych

 • Otrzymasz kompletne wyjaśnienie dot. specyfiki pracy biegłych sądowych

 • Otrzymasz wzory wszelkich niezbędnych do pracy dokumentów

 • Wiedzę od specjalistów z dużym, praktycznym doświadczeniem zawodowym

 • Krótkie i treściwe lekcje oparte głównie o praktyczne wskazówki

 • Certyfikat ukończenia kursu (w cenie)

 • Możliwość rozpoczęcia nowej, fascynującej kariery zawodowej

Akredytowane Certyfikaty

Nasze Certyfikaty posiadają akredytację Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych. (www.psribs.pl).

Opinie Naszych studentów

OSINT - Biały Wywiad

Witak Jacek - Prywatny Detektyw

" Na początku sceptycznie podszedłem do szkolenia OSINT, ale wiedziałem, że wiedza zawarta w tego typu kursie może być przydatna w mojej pracy. Kurs online okazał się "strzałem w dziesiątkę" - świetnie ułożone tematycznie działy, każde zagadnienie wytłumaczone w sposób dogłębny przez szkoleniowca. Tematyka działów wyczerpana maksymalnie tak by przyjąć jak największą ilość wiedzy. Dzięki odbytemu kursowi posiadam naprawdę mocną wiedzę do pracy w sieci jako " wywiadowca OSINT". www.privdetektyw.pl

Agnieszka Bińczyk

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

„Szkolenie jest naprawdę fajnie poprowadzone, przystępne lekcje, co ważne niezbyt długie aby mieć czas na poszczególne tematy i ich przerobienie, interesujące przykłady i instrukcje krok po kroku. Techniki Białego Wywiadu sprawdziły się w mojej dotychczasowej pracy, korzystam z tej wiedzy obecnie bez przerwy, aż się dziwie jak wcześniej płytkie i słabe było wyszukiwanie informacji. Polecam każdemu kto chce wiedzieć dużo więcej o świecie, ludziach, powiązaniach finansowych i firmach”

Przemysław Paful

po kursie podstawowym - OSINT - Biały Wywiad

"Kurs bardzo mi się spodobał. Część treści, zresztą zgodnie z tym co mówił prowadzący, była mi znana, ale to dlatego, że pracuję w Internecie. Treści czysto osintowe to dla mnie nowość, bardzo rozbudziły moją ciekawość, dlatego tak nie mogę się doczekać Kursu Zaawansowanego. Teraz przejdę jeszcze raz opisy narzędzi, przetestuję je, zobaczę jak działają, nauczę się obsługi. Można oczywiście próbować szukać tego na własną, rękę, ale ja bez kursu szybko bym się pogubił w tym np. czego używać. Wolę mieć rekomendacje od fachowców i skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach i korzystać z podpowiedzi."

Janusz T.

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

„Nie jestem amatorem z Informatyki ale zastanawiałem się czy dam radę na kursie. Materiał okazał się naprawdę bardzo fajny, ciekawy i wciągający. Z każdą kolejną lekcją moje oczy otwierały się coraz szerzej i byłem trochę w szoku co można znaleźć w Internecie gdy się wie jak szukać profesjonalnie. Dobrze zainwestowane pieniądze w naukę i rozwój”

Mariusz Czarnecki

Twój osobisty instruktor

Nazywam się Mariusz Czarnecki, od 16 lat jestem biegłym sądowym z zakresu Informatyki Sądowej / Śledczej, cyberbezpieczeństwa i OSINT oraz niezależnym ekspertem z zakresu tych dziedzin. Jestem laureatem wielu konkursów i wyróżnień, w tym Ogólnopolskiego Konkursu "e-przyszłosć" pod patronatem Ministra Gospodarki. Od blisko 20 lat, w ramach pasji buduję i pomagam budować innym projekty e-biznes, które z powodzeniem sprzedają. Przez te lata cały czas się uczę i zdobywam nowe umiejętności. Więcej szczegółów o mojej pracy można znaleźć na stronie - www.mariusz-czarnecki.pl 

Dziedziny, w których się poruszam od wielu lat są obecnie jednymi z najmniej zagrożonych przez automatyzację i sztuczną inteligencję profesji na świecie.

Nigdy nie jest za późno aby dołączyć do tych przyszłościowych obszarów zawodowych i biznesowych. 

"Stojąc w miejscu cofasz się" więc wykonaj swój pierwszy krok właśnie teraz.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie w Akademia Wywiadu®.

Skorzystaj teraz!

Po wykupieniu kursu otrzymasz natychmiastowy dostęp do panelu i możesz rozpocząć naukę.