Myślisz, że Twój telefon został zhakowany? Podejrzewasz, że ktoś Cię podsłuchuje, podgląda i czyta Twoje wiadomości?

Ten kurs wyjaśni Ci jakie są poważne objawy infekcji aplikacji szpiegowskich, pokażemy Ci zaufane aplikacje ułatwiające skanowanie, wykrywanie i usuwanie zagrożeń z urządzeń Android. Nauczysz się metod i technik wykrywania i usuwania programów szpiegujących

Jak wykryć podsłuch w telefonie

Kurs online

Kurs online „Jak wykryć podsłuch w telefonie” pomoże Ci chronić Twoje prywatne dane przed szpiegowaniem. Dowiesz się jak wykryć ciche programy szpiegowskie, które są używane do wycieku informacji o tobie i twoim telefonie. Nauczysz się jak wykryć podsłuch w telefonie, jakie są oznaki szpiegostwa i jak zabezpieczyć swój telefon.

Poprzez porady i wskazówki od ekspertów bezpieczeństwa, nauczysz się jak zapobiegać nieautoryzowanym dostępom do Twoich danych i jak chronić się przed podsłuchem i szpiegowaniem. Ten kurs online to doskonały sposób, abyś mógł wyprzedzić i zapobiec wszelkim próbom podsłuchu i szpiegowania.

Odzyskaj wolność!

Powstrzymaj mobilne oprogramowanie szpiegujące już dziś. Z Naszym kursem wykryjesz aplikacje szpiegujące i śledzące na swoim urządzeniu, nawet te zaprojektowane tak, aby były niewykrywalne.

 • Wykryjesz oprogramowanie szpiegujące

  Poznasz zaawansowany mechanizm wykrywania oprogramowania szpiegującego może wykryć, czy urządzenie zawiera oprogramowanie szpiegujące lub oprogramowanie powodujące podsłuchy.

 • Wykryjesz keyloggera

  Poznasz złośliwe funkcje wykrywania wirtualnej klawiatury zainstalowane na Twoim urządzeniu, które mogą umożliwić komuś rejestrowanie wpisywanych przez Ciebie informacji (np. haseł).

 • Znajdziesz aplikacje śledzące

  Dowiesz się, które aplikacje na Twoim telefonie mają dostęp do Twojej lokalizacji, mikrofonu lub kamery. Otrzymasz powiadomienia, jeśli zainstalowana jest znana aplikacja śledząca.

 • Skontrolujesz integralność systemu operacyjnego

  Dzięki Naszym wskazówkom, w prostych krokach przeanalizujesz swój system operacyjny pod kątem oznak manipulacji, które mogą zagrozić bezpieczeństwu.

 • Usuniesz zagrożenia z telefonu

  Dzięki prostym zabiegom wykonasz inteligentne skanowanie i bezpiecznie usuniesz zagrożenia, albo otrzymasz łatwe do wykonania instrukcje jak postępować dalej.

 • Łatwe w użyciu wskazówki

  Zaprezentujemy Ci łatwe w użyciu metody i aplikacje, które mogą sprawdzić Twoje urządzenie pod kątem luk w zabezpieczeniach w ciągu kilku minut.

Zawartość kursu online

  1. Jak się dowiedzieć, czy ktoś szpieguje Twój telefon. Objawy infekcji.

  2. Czy ktoś może Cię szpiegować, gdy Twój telefon jest wyłączony?

  3. Jak ktoś może uzyskać zdalny dostęp do mojego telefonu?

  4. Fakty i mity na temat programu szpiegowskiego Pegasus.

  1. Jak znaleźć i usunąć oprogramowanie szpiegowskie na urządzeniach z systemem iOS

  2. Szybki sposób do sprawdzenia, czy telefon jest na podsłuchu

  3. Narzędzia do skanowania telefonu w poszukiwaniu programów szpiegujących

  4. Jak wykryć pegasusa na telefonie

  5. Jak zapobiegać infekowaniu telefonu przez oprogramowanie szpiegujące

Podsumowanie kursu

 • 97,00 zł
 • 9 lekcji

Najlepszy, kompleksowy na rynku kurs online w zakresie detekcji i usuwania programów szpiegujących z telefonu.

Co zyskasz?

Korzystając z Naszych szkoleń otrzymasz:

 • Wiedzę od specjalistów z dużym, praktycznym doświadczeniem zawodowym w danym obszarze

 • Nowoczesne, praktyczne umiejętności

 • Krótkie i treściwe lekcje video oparte głównie o praktyczne wskazówki

 • Dostęp do zawartości kursu, który będzie aktualizowany bezpłatnie w miarę potrzeby

 • Możliwość rozpoczęcia nowej, fascynującej kariery zawodowej

Opinie Naszych studentów

OSINT - Biały Wywiad

Witak Jacek - Prywatny Detektyw

" Na początku sceptycznie podszedłem do szkolenia OSINT, ale wiedziałem, że wiedza zawarta w tego typu kursie może być przydatna w mojej pracy. Kurs online okazał się "strzałem w dziesiątkę" - świetnie ułożone tematycznie działy, każde zagadnienie wytłumaczone w sposób dogłębny przez szkoleniowca. Tematyka działów wyczerpana maksymalnie tak by przyjąć jak największą ilość wiedzy. Dzięki odbytemu kursowi posiadam naprawdę mocną wiedzę do pracy w sieci jako " wywiadowca OSINT". www.privdetektyw.pl

Agnieszka Bińczyk

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

„Szkolenie jest naprawdę fajnie poprowadzone, przystępne lekcje, co ważne niezbyt długie aby mieć czas na poszczególne tematy i ich przerobienie, interesujące przykłady i instrukcje krok po kroku. Techniki Białego Wywiadu sprawdziły się w mojej dotychczasowej pracy, korzystam z tej wiedzy obecnie bez przerwy, aż się dziwie jak wcześniej płytkie i słabe było wyszukiwanie informacji. Polecam każdemu kto chce wiedzieć dużo więcej o świecie, ludziach, powiązaniach finansowych i firmach”

Przemysław Paful

po kursie podstawowym - OSINT - Biały Wywiad

"Kurs bardzo mi się spodobał. Część treści, zresztą zgodnie z tym co mówił prowadzący, była mi znana, ale to dlatego, że pracuję w Internecie. Treści czysto osintowe to dla mnie nowość, bardzo rozbudziły moją ciekawość, dlatego tak nie mogę się doczekać Kursu Zaawansowanego. Teraz przejdę jeszcze raz opisy narzędzi, przetestuję je, zobaczę jak działają, nauczę się obsługi. Można oczywiście próbować szukać tego na własną, rękę, ale ja bez kursu szybko bym się pogubił w tym np. czego używać. Wolę mieć rekomendacje od fachowców i skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach i korzystać z podpowiedzi."

Janusz T.

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

„Nie jestem amatorem z Informatyki ale zastanawiałem się czy dam radę na kursie. Materiał okazał się naprawdę bardzo fajny, ciekawy i wciągający. Z każdą kolejną lekcją moje oczy otwierały się coraz szerzej i byłem trochę w szoku co można znaleźć w Internecie gdy się wie jak szukać profesjonalnie. Dobrze zainwestowane pieniądze w naukę i rozwój”

Często Zadawane Pytania

 • Czy dowiem sie jak wykryć ukryte aplikacje szpiegowskie?

  Tak, dowiesz się jak w kilku krokach wykrywać aplikacje szpiegowskie na Twoim urządzeniu, nawet jeśli zostały one ukryte.

 • Czy dowiem sie jak wykryć aplikacje śledzące moją lokalizację?

  Tak, wyjaśniamy w jaki sposób sprawdzić, które aplikacje mają dostęp do Twojej lokalizacji, mikrofonu lub kamery. Otrzymasz również powiadomienie, jeśli zostaną znalezione znane aplikacje śledzące.

 • Czy można wykonać pełne skanowanie mojego Androida?

  Pokażemy Ci dokładnie jak za wykonać pełne i kompletne skanowanie Twojego urządzenia Android w poszukiwaniu programów szpiegujących.

 • Czy haker będzie wiedział, że badam mój telefon?

  Nie. dzięki Naszym wskazówkom nie instalujesz żadnych aplikacji na Twoim iPhonie i nie usuniesz żadnego złośliwego oprogramowania bez własnej zgody. Oznacza to, że osoba monitorująca urządzenie nie może zobaczyć, że sprawdzasz telefon.

 • Czy będę mógł usunąć zagrożenia z mojego Androida?

  Tak, po Naszym kursie będziesz w stanie usunąć większość zagrożeń z Twojego urządzenia jednym kliknięciem. Niektóre zagrożenia mogą wymagać ręcznego usunięcia, a instrukcje otrzymasz automatycznie.

 • Nie mam wiedzy Informatycznej, czy dam sobie radę?

  Pokażemy Ci krok po kroku zarówno dziecinnie proste metody jak również te nieco trudniejsze. Ty sam podejmiesz decyzję, z których skorzystasz.

 • A jeśli mimo wszystko coś pójdzie nie tak i nie dam sobie rady?

  Wtedy pozostajemy My. Zawsze możesz napisać do Nas, opisując problem i udzielimy Ci wszelkiej pomocy / dalszych wskazówek.

Mariusz Czarnecki

Twój osobisty instruktor

Nazywam się Mariusz Czarnecki, od 15 lat jestem biegłym sądowym z zakresu Informatyki Śledczej, cyberbezpieczeństwa i OSINT oraz niezależnym ekspertem z zakresu tych dziedzin. Jestem laureatem wielu konkursów i wyróżnień, w tym Ogólnopolskiego Konkursu "e-przyszłosć" pod patronatem Ministra Gospodarki. Od blisko 20 lat, w ramach pasji buduję i pomagam budować innym projekty e-biznes, które z powodzeniem sprzedają. Przez te lata cały czas się uczę i zdobywam nowe umiejętności. Więcej szczegółów o mojej pracy można znaleźć na stronie - www.mariusz-czarnecki.pl 

Dziedziny, w których się poruszam od wielu lat są obecnie jednymi z najmniej zagrożonych przez automatyzację i sztuczną inteligencję profesji na świecie.

Nigdy nie jest za późno aby dołączyć do tych przyszłościowych obszarów zawodowych i biznesowych. 

"Stojąc w miejscu cofasz się" więc wykonaj swój pierwszy krok właśnie teraz.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie w Akademia Wywiadu®.