Co zyskasz?

Korzystajc z Naszych szkoleń otrzymasz:

  • Wiedzę od specjalistów z dużym, praktycznym doświadczeniem zawodowym w danym obszarze

  • Nowoczesne, praktyczne umiejętności

  • Krótkie i treściwe lekcje oparte głównie o praktyczne wskazówki

  • Nieograniczony dostęp do zawartości kursu, który będzie aktualizowany bezpłatnie w miarę potrzeby

  • Certyfikat ukończenia kursu (w cenie) i możliwość jego bezpłatnej aktualizacji

  • Możliwość rozpoczęcia nowej, fascynującej kariery zawodowej

Akredytowane Certyfikaty

Nasze Certyfikaty posiadają akredytację Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych. (www.psribs.pl)
polskie stowarzyszenie rzeczoznawców i bieglych sadowych

Opinie Naszych studentów

OSINT - Biały Wywiad

Witak Jacek - Prywatny Detektyw

" Na początku sceptycznie podszedłem do szkolenia OSINT, ale wiedziałem, że wiedza zawarta w tego typu kursie może być przydatna w mojej pracy. Kurs online okazał się "strzałem w dziesiątkę" - świetnie ułożone tematycznie działy, każde zagadnienie wytłumaczone w sposób dogłębny przez szkoleniowca. Tematyka działów wyczerpana maksymalnie tak by przyjąć jak największą ilość wiedzy. Dzięki odbytemu kursowi posiadam naprawdę mocną wiedzę do pracy w sieci jako " wywiadowca OSINT". www.privdetektyw.pl

Agnieszka Bińczyk

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

„Szkolenie jest naprawdę fajnie poprowadzone, przystępne lekcje, co ważne niezbyt długie aby mieć czas na poszczególne tematy i ich przerobienie, interesujące przykłady i instrukcje krok po kroku. Techniki Białego Wywiadu sprawdziły się w mojej dotychczasowej pracy, korzystam z tej wiedzy obecnie bez przerwy, aż się dziwie jak wcześniej płytkie i słabe było wyszukiwanie informacji. Polecam każdemu kto chce wiedzieć dużo więcej o świecie, ludziach, powiązaniach finansowych i firmach”

Przemysław Paful

po kursie podstawowym - OSINT - Biały Wywiad

"Kurs bardzo mi się spodobał. Część treści, zresztą zgodnie z tym co mówił prowadzący, była mi znana, ale to dlatego, że pracuję w Internecie. Treści czysto osintowe to dla mnie nowość, bardzo rozbudziły moją ciekawość, dlatego tak nie mogę się doczekać Kursu Zaawansowanego. Teraz przejdę jeszcze raz opisy narzędzi, przetestuję je, zobaczę jak działają, nauczę się obsługi. Można oczywiście próbować szukać tego na własną, rękę, ale ja bez kursu szybko bym się pogubił w tym np. czego używać. Wolę mieć rekomendacje od fachowców i skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach i korzystać z podpowiedzi."

Janusz T.

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

„Nie jestem amatorem z Informatyki ale zastanawiałem się czy dam radę na kursie. Materiał okazał się naprawdę bardzo fajny, ciekawy i wciągający. Z każdą kolejną lekcją moje oczy otwierały się coraz szerzej i byłem trochę w szoku co można znaleźć w Internecie gdy się wie jak szukać profesjonalnie. Dobrze zainwestowane pieniądze w naukę i rozwój”

Mariusz Czarnecki

Twój osobisty instruktor

Nazywam się Mariusz Czarnecki, od 13 lat jestem biegłym sądowym z zakresu Informatyki Śledczej, cyberbezpieczeństwa i OSINT oraz niezależnym ekspertem z zakresu tych dziedzin. Jestem laureatem wielu konkursów i wyróżnień, w tym Ogólnopolskiego Konkursu "e-przyszłosć" pod patronatem Ministra Gospodarki. Od wielu lat, w ramach pasji buduję i pomagam budować innym projekty e-biznes, które z powodzeniem sprzedają. Więcej szczegółów o mojej pracy można znaleźć na stronie - www.mariusz-czarnecki.pl

Po 13 latach działalności zawodowej podjąłem decyzję, że w polskiej przestrzeni internetowej brak jest profesjonalnej platformy szkoleniowej, która dawałaby szansę kształcenia następnym pokoleniom adeptów tych przyszłościowych kierunków.

Dziedziny, w których się poruszam od wielu lat są obecnie jednymi z najmniej zagrożonych przez automatyzację i sztuczną inteligencję profesji na świecie.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie w Akademia Wywiadu®.

Cena za komplet szkoleń

Z RABATEM!