MEGA PAKIET 2021 (72% zniżki)

Dwa flagowe kursy online dla przyszłych specjalistów. Kurs "OSINT - Biały Wywiad - Kurs Podstawowy" już dostępny! Kurs "Informatyka Śledcza - Kurs Podstawowy" zostanie opublikowany jako kolejny - już niebawem!

Akredytowane Certyfikaty

Nasze Certyfikaty posiadają akredytację Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych. (www.psribs.pl)
polskie stowarzyszenie rzeczoznawców i bieglych sadowych

Co zyskasz?

Korzystajc z Naszych szkoleń otrzymasz:

  • Wiedzę od specjalistów z dużym, praktycznym doświadczeniem zawodowym w danym obszarze

  • Nowoczesne, praktyczne umiejętności

  • Krótkie i treściwe lekcje oparte głównie o praktyczne wskazówki

  • Nieograniczony dostęp do zawartości kursu, który będzie aktualizowany bezpłatnie w miarę potrzeby

  • Certyfikat ukończenia kursu (w cenie) i możliwość jego bezpłatnej aktualizacji

  • Możliwość rozpoczęcia nowej, fascynującej kariery zawodowej

Opinie Naszych studentów

Przemysław Pufal

po kursie podstawowym OSINT - Biały Wywiad

"Kurs bardzo mi się spodobał. Część treści, zresztą zgodnie z tym co mówił prowadzący, była mi znana, ale to dlatego, że pracuję w Internecie. Treści czysto osintowe to dla mnie nowość, bardzo rozbudziły moją ciekawość, dlatego tak nie mogę się doczekać Kursu Zaawansowanego. Teraz przejdę jeszcze raz opisy narzędzi, przetestuję je, zobaczę jak działają, nauczę się obsługi. Można oczywiście próbować szukać tego na własną, rękę, ale ja bez kursu szybko bym się pogubił w tym np. czego używać. Wolę mieć rekomendacje od fachowców i skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach i korzystać z podpowiedzi"

Twój prywatny instruktor

Kim jestem?

Nazywam się Mariusz Czarnecki, od 13 lat jestem biegłym sądowym z zakresu Informatyki Śledczej i OSINT oraz niezależnym ekspertem z tych dziedzin. Więcej szczegółów o mojej pracy znajdziesz na stronie - www.mariusz-czarnecki.pl

Założenia co do szkoleń w Naszej Akademii Wywiadu i plany rozwoju są następujące: kursy z założenia, które będą opublikowane jako pierwsze mają być podstawowe, po to aby dać szansę większości chętnych osób. Zaczynamy od podstaw, co nie oznacza, że nie będzie wśród lekcji takich bardziej zaawansowanych rzeczy. Kursy będą budowane przy wykorzystaniu różnych form edukacji: prezentacji, video, plików tekstowych. Najwięcej będzie lekcji i ćwiczeń w oparciu o video.

Kolejnym etapem będą kursy zaawansowane, w których chętni będą mieli możliwość zdobycia już wiedzy bardziej zaawansowanej. Każdy student, korzystający z kursu podstawowego otrzyma duży rabat na kurs zaawansowany. W danym obszarze wiedzy będą również publikowane kursy osobne / cząstkowe dotyczące np. specyfiki pracy z jakimś wybranym narzędziem specjalistycznym. 

Do poszczególnych obszarów wiedzy będą dedykowane grupy na Facebooku, na których będziemy sobie pomagać i wspierać się w dalszym rozwoju.

Pozdrawiam i czekam na Ciebie w Akademii Wywiadu.Aktualna oferta

Zakup Naszych szkoleń w pakiecie jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Skorzystaj z aktualnej PROMOCJI!